wtorek, 26 lutego 2013

:P

Najbliższa sobota to będzie prawdziwy bój! Zawodnicy PGE Skry i Effectora Kielce zrobili wszystko, by dostarczyć nam dodatkowych emocji i wydłużyć rywalizację o miejsce w półfinale do maksimum. Zaskoczeni takimi wynikami?
 

Hejka :P


Dla mnie niespodzianką nie było to, że Skra pokonała Resovię, bo to dość wyrównane drużyny, ale że Effectorowi udało się po raz drugi pokonać Jastrzębian. To dla mnie jest zaskoczenie wieeelkie, Ale pozytywne. Skroro w sezonie zasadniczym plus ligi nie mogli się zbytnio nacieszyć wygranymi meczami, to niech teraz to nadrabiają.
BRAWO KIELCE!

 

PGE Skra
 

 
 
Effector Kielce
 

poniedziałek, 25 lutego 2013

Hejooooł . :P

W zeszłą niedzielę rozegrał się mecz Resovia kontra Skra.!!!!
Jak myślicie kto wygrał.?????
Wielkie brawaaaa dla SKRY .!!!!!!

Spodziewamy się, że Skra Bełchatów rzuci na szalę wszystko, co ma najlepszego. Znam to środowisko i wiem, że tak właśnie będzie. Przygotowani jesteśmy na jeszcze trudniejszy mecz niż dwa rozegrane wcześniej w Rzeszowie" – mówi przed niedzielnym, trzecim pojedynkiem 1. rundy play off w bełchatowskiej hali Energia Maciej Dobrowolski, rozgrywający mistrzów Polski z Rzeszowa.

_______________________________________________________________


Kto by puszczał....Effector Kielce pokonuje w tie-breaku Jastrzębski Węgiel dając sobie tym samym szanse na dalszą walkę o półfianły w play-offach. (niedziela)

_________________________________________________________


Kończy się ostatnia faza ferii, zaczyna się prawdziwy bój o półfinały. Dziś zobaczymy 2 spotkania, w których jest ten sam wynik 2:1 RESOVIA/SKRA i JASTRZĘBSKI/EFFECTOR. kto Waszym zdaniem przejdzie i czy wystarczy im ten dzisiejszy mecz czy poczekamy na 5.??

_________________________________________________________


Jak już wspominałam (a jeśłi nie to bardzo przepraszam) iii teraz też wspomnę, 'siatkarskie pejdże' podają , że jutro A.A ogłosi kadrę 2013 (nie mogę doszukać się oficjalnego źródła). Kogo chcielibyście aby w pojawił się w reprezentacji? Możecie obsadzić wszystkie 25 miejsc.


Jeżeli mamy wierzyć Twitterowi Jerzego Mielewskiego, to Mariusz Wlazły znajduje się na liście powołanych do kadry 2013 przez A.A. Jakoś mi osobiście trudno w to uwierzyć... :/

__________________________________________________________

-Jastrzębski Węgiel i Effector Kielce zmierzą się dziś w czwartym meczu, początek godzina 18.00, bez trasnmisji
-o tej samej godzinie PGE Skra Bełchatów podejmie Asseco Resovie Rzeszów, w tym przypadku również będzie to czwarty mecz, transmisja Polsat Sport. ♥


_________________________________________________________

Alę .... mam do was wiadomość  (dowiedziałąm się chwile temu)
Ha! Mówiłam że z tą listą na 2013 to jakaś sciema! Jak oficjalne źródła głoszą (sam Anastasi tak pisze), lista zostanie podana dopiero w okolicach kwietnia. Redaktor łoli od razu tu coś nie pasowało..

______________________________________________________

Na dziś to tyle... Do zobaczenia jutro . ! :)

Trochę informacji ...

Cześć...

1) Na początku chcę was znów przeprosić, że długo nie pisałam nic na blogu, ale miałam wielkiego "doła" no i nadal go mam, ale nie chce wam o tym opowiadać nie mam siły przez to wszystko, a tak po za tym to jest ta stronka przeznaczona na sport- siatkówkę, a nie na przyjacielskie, koleżeńskie
czy też miłosne  sprawy...


2) Nadal nie wiem czy chcecie czytać te opowiadania które wam wcześniej pisałam... Oczywiście związane z siatkówką... :D
Piszcie w komentarzach jak coś...


3) Chciałam wam podać link do bloga siostry: http://onedirectionblogspot69.blogspot.com/
Wiem, że nie którzy nie lubią tego zespołu, ale proszę, aby raz na jakiś czas wchodzić na to i tak po prostu aby było więcej obserwatorów...


4) A także macie tu link do strony na facebooku mojej koleżanki:
https://www.facebook.com/pages/Wiesz-%C5%BCe-Ci%C4%99-kocham-najmocniej-na-%C5%9Bwiecie-3/551241371554405
 :D

To takich informacji na tyle... Jak coś to będe was informować.! :P
Pozdrawiam ... / Angeluśśś

niedziela, 24 lutego 2013

Cześć :D

Dzisiejsze 2 spotkania będą bardzo ważne, będzie to w oby dwóch przypadkach 3 spotkanie w paly-offach iii szykują nam się zacięte walki.
-14.30 w bełchatowskiej hali zmierzy się Asseco Resovia Rzeszow oraz PGE Skra Bełchatów. Bełchatowianie, jeśli chcą znaleźć się w półfinale play-offów, muszą wygrać ten mecz jak i dwa następne.
- W podobnej sytuacji jest Effector Kielce, którzy o godzinie 18.00 we własnej hali podejmować będzie Jastrzębski Węgiel. Gospodarze również ulegli w dwóch spotkaniach przeciwnikom, a dziś jak i w następych 2 spotkaniach nie mogą odnotować porażki.

sobota, 23 lutego 2013

Krzysztof Gierczyński: spełnić trzy warunki



W najbliższą niedzielę zespół Jastrzębskiego Węgla rozegra w Kielcach trzeci mecz I rundy play off. W toczonej do trzech zwycięstw rywalizacji ćwierćfinałowej z Effectorem Kielce drużyna Lorenzo Bernardiego prowadzi 2:0. Pierwsze dwa spotkania zakończyły się wynikami 3:0 oraz 3:1.
– Po spotkaniu inaugurującym play off byłem bardzo zadowolony. Po drugim meczu moja radość była trochę mniejsza ze względu na to, że mój zespól zagrał z nieco mniejszą determinacją. Brało się to chyba stąd, że zawodnicy mieli świadomość, że nawet gra na 80 procent możliwości, może dać zwycięstwo. Nad tym trzeba jeszcze popracować – mówi szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla.
Zwycięstwo w trzecim spotkaniu da jastrzębskim siatkarzom awans do półfinału mistrzostw Polski. - Gramy na terenie przeciwnika i na pewno to będzie najtrudniejszy mecz ze wszystkich, jakie do tej pory graliśmy z Effectorem Kielce – uważa Krzysztof Gierczyński, przyjmujący Jastrzębskiego Węgla. O ile w poprzednich sezonach jastrzębianom wiodło się różnie w starciach z kielecką drużyną, tak w tym sezonie swoją wyższość „pomarańczowi” udowodnili już czterokrotnie (dwa razy w sezonie zasadniczym i dwa razy w meczach play off).
Trener Bernardi docenia świetną postawę swojej drużyny w bloku. Jastrzębski Węgiel po sezonie zasadniczym był najlepiej blokującą drużyną w lidze, a w dwóch pierwszych meczach play off zdobył w tym elemencie 27 punktów (z czego w drugim spotkaniu aż 19). – Poświęcamy temu wiele pracy, ale też dokonaliśmy pewnej korekty w przygotowaniach i dało to pozytywny efekt – mówi trener Bernardi.

Jednocześnie zwraca również uwagę dobrą dyspozycję swoich graczy w polu zagrywki. – Podam przykład. Michał Łasko do momentu rozpoczęcia tegorocznego play off wykonał więcej asów serwisowych, niż w całym zeszłym sezonie ligowym – precyzuje Bernardi.

Trener dostrzega też jednak jeszcze pewne mankamenty w grze swojej drużyny. – Wciąż zdarza nam się falować w grze. To wiąże się przede wszystkim z koncentracją, z odpowiednim podejściem. Tutaj musimy się bardziej ustabilizować – podkreśla Włoch.
Co zatem trzeba zrobić, by zamknąć ćwierćfinałową rywalizację w trzech meczach? – Musimy spełnić trzy warunki: po pierwsze – maksymalna koncentracja, po drugie – przypomnienie sobie jak graliśmy we własnej hali i wreszcie - rywal nie może poczuć, że jest stanie nawiązać z nami równorzędną walkę – wylicza Krzysztof Gierczyński.

Początek niedzielnego spotkania w Kielcach o godz. 18:00. Ewentualne czwarty mecz pomiędzy tymi zespołami zaplanowano na poniedziałek także na godzinę 18:00.