sobota, 9 lutego 2013

Kolejne spotkania :P

Dziś zobaczymy 2 spotkania Plus Ligowe, a będą to:
o godzinie 17 : 00 w hali ENERGIA rozegra się mecz pomiędzy AZS Politechniką Warszawską, a gospodarzami, czyli PGE Skrą Bełchatów, transmisji nie ma.
typ wyniku 1:3 dla SKRY
o tej samej godzinie Olsztynianie będą gościć liderów klasyfikacji generalnej - Delecte Bydgoszcz, tu również na próżno szukać transmisji.
typ wyniku 3:0 dla Delecty

SĄ MECZE , A JAKOBY ICH WOGÓLE NIE BYŁO, CHOĆ JEDNĄ MALUCZKĄ TRANSMISJĄ NAS NIE USZCZĘŚLIWIĄ.


Urodziny :D






Dziś nasz El Kapitano , środkowy oraz człowiek z wspaniałym poczuciem humoru , ma dzisiaj urodziny! Wszystkiego najlepszego , dużo sukcesów indywidualnych jak i reprezentacyjnych , braku kontuzji i dużo zdrowia ! . ♥




piątek, 8 lutego 2013

Opowiadania...

Mam do was pytanie.!!!
Czy chcielibyśćie dalej czytać te opowiadania / rodziały które wam wstawiam na bloga.!????

Bo nie którzy nie mają ochoty lub nie mają czasu tego czytać
i nie wiem czy to jest wogle sens wstawiać na bloga.??!

Najlepszy sport... ?

Reprezentacja Polski - siatkarze Andrei Anastasiego byli najlepszą drużyną 2011 roku. W 2012 roku zapisali kolejną chlubną kartę w historii polskiej siatkówki. Wspaniałe zwycięstwo w Lidze Światowej nieco przysłonił nieudany start w igrzyskach olimpijskich w Londynie, ale Biało-Czerwoni i tak stali się ewenementem w polskich sportach zespołowych - jedyną drużyną, która co roku sięga po medale wielkich imprez. :D



Dziś zobaczymy inauguracyjny mecz ostatniej już, 18. kolejki Plus Ligi, W tym tygodniu zakończy się faza zasadnicza, następnie czekają nas `play-offy`.
A co do dzisiejszego spotkania, to odbędzie się ono w Hali Sportowej w Kędzierzynie-Koźlu między ZAKSĄ a Effectorem, początek jest przewidziany na godzinę 17.00, niestety na marne szukać transmisji.

czwartek, 7 lutego 2013

Przeprosiny i nie tylko :P

Chciałam was przeprosić, że nie pisałam na blogu od 4 dni, ale miałam problem z otworzeniem mojego bloga no i też dużo lekcji w szkole i prac domowych .!! :(
Jeszcze raz was przepraszam.!!

A tak przy okazji to chciałam wam się pochwalić, że byłam wczoraj na zawodach z piłki siatkowej ze szkoły.

Rywalizacja była między szkołami mojej gminy.
I zajeliśmy 3 miejsce.!! Heheh. :*

Może jutro lub pojutrze wstawie jakieś zdjęcia z tych zawodów.!! Co wy na to .?

niedziela, 3 lutego 2013

Siemka :D

Dziś o 14:30 w Urani ostatni mecz 17. kolejki Plus Ligi. W spotkaniu tym zobaczymy Indykpol AZS Olsztyn o LOTOS trefl Gdańsk.
Transmisja podana jest, że tylko w Polsat Sport, ale nie zaszkodzi sprawdzić (tak jak wczoraj i wyszło na nasze), czy czasamy Polsat Sport News i Polsat Sport Extra również tego nie transmitują.


Wyniki wczorajszych spotkań Plus Ligi :

Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 3:2
MVP : Dawid Konarski

ZAKSA - AZS Częstochowa 3:2 !
MVP : Dominik Witczak

Skra - Efffector Kilece 3:1
MVP : Wytze Kooistra



Zibi to największy farciarz wśród siatkarzy..będzie w jury finału Miss Polonia.
"Zibi" znalazł już swój ideał kobiety .!! ;*


sobota, 2 lutego 2013

Witam .!! :P

Kolejna sobota i kolejne mecze, tym razem zobaczymy:
14:30 to godzina rozpoczęcia spotkania Delecty Bydgoszcz oraz Jastrzębskiego Węgla. Mecz ten rozegra się w bydgoskiej hali `Łuczniczka`. Co do transmisji , niby napisane jest tylko, że będzie w POLSACIE SPORT, jednak nie zaszkodzi sprawdzić (jak to zawsze bywało), czy nie puszczają tego może jeszcze w POLSACIE SPORT NEWS oraz POLSACIE SPORT EXTR...A.
typ wyniku: 3:2 dla Delecty
o 17:00 w hali `Legionów` w Kielcach zmierzą się ze sobą Effector Kielce oraz PGE Skra Bełchatów - brak trasmisji
typ wyniku: 3:0 dla Skry
Kolejnym spotkaniem o tej samej godzinie będzie mecz Wkręt - met AZS Częstochowy, którzy we własnej hali podejmować będą zawodników z Kędzierzyna. Tu również na próżno szukać transmisji.
typ wyniku: 3:1 dla Zaksy




Swoim wczorajszym zachowaniem bardzo zapunktował u mnie Zbyszek Bartman .
Ochroniarze na wczorajszym meczu Sovi i Politechniki byli strasznie chamscy, po niecałych 10 minutach rozdawania autografów(podczas których podszedł do nas tylko jeden zawodnik) zaczęli wyganiać nas z hali. Reszta sektorów w dalszym ciągu czekała na autografy. Zauważyliśmy, że autografy rozdaje Zibi. Kiedy staliśmy przy barierkach tuż obok Zbyszka jeden z nich bardzo uporczywie nakazywał nam opuścić halę. Na co Zbyszek odpowiedział mu coś w stylu:
- "Wy tylko wrócicie do domu i pójdziecie spać. A zarówno ich( kibiców), jak i nas (zawodników Resovi) czeka jeszcze długa podróż do domu. "
Ochroniarz momentalnie się zamknął.


-Moim celem jest w tej chwili zebrać zespół, żebyśmy byli tą samą dwunastką, bez kontuzji, i bez przeszkód przygotowywać się do kolejnych meczów ligowych, bo już nam nic innego nie pozostało. Teraz następny mecz będzie dla nas najważniejszy, bez względu na to, kto by to był. I tak trzeba to traktować - powiedział w wywiadzie dla "Sportu" Jacek Nawrocki, trener PGE Skry Bełchatów.